October 2010

Ian Somerhalder: Damon se chová vzdáleně jako člověk jen v těch chvílích, kdy je s Elenou

24. october 2010 at 11:13 | *misty |  articles
Rozhovor probíhal večer před vysíláním 3. epizody Bad Moon Rising..

Ačkoli se nikdy nebráníme dívat se na Iana Somerhaldera, tak vidět ho, jak přivádí Damona Salvatora k životu (nebo jak se tomu u upírů říká) každý týden ve Vampire Diaries, je mnohem zábavnější než obvykle. Ten ďábelský třpyt v očích, sexy chůze, překvapivě komplikované emocionální spektrum, které dodává své roli, to vše skloubil tak, že vytvořil jednu z nejdynamičtějších postav v televizi.

A druhá série přinesla Ianovi hodně toho, do čeho se může zakousnout (promiňte, musel jsem). Nejen že jsme viděli Damona s opravdu zlomeným srdcem hned v premiéře, ale také tu pomstychtivou, nebezpečnou bestii, o které jsme vždy věděli, že vře pod povrchem. Momentální chyba v úsudku, která vedla k Jeremyho chvilkové smrti, slibuje, že se dočkáme Damona, jak jsme ho ještě neviděli - jako kajícníka.

Ale podle Iana, který si s námi popovídal o druhé sérii, to nevypadá, že se omluv dočkáme nějak brzy. Od Damonova vynuceného příměří se Stefanem až po zjištění o Carolinině čerstvém upírském stavu, to vše tvoří delikátní drama, které dělá z Vampire Diaries náš oblíbený seriál.